-
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® sterile wound pad - 25 pieces
Regular price From ¥1,293 JPYSale price From ¥1,293 JPY Regular priceUnit price per¥1,293 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® sterile wound association - 5 pieces
Regular price From ¥312 JPYSale price From ¥312 JPY Regular priceUnit price per¥312 JPY -
Vendor:TZMO Deutschland GmbHSeni Care Nursing Balam for dry skin - 200 ml | Pack (200 ml)
Regular price ¥459 JPYSale price ¥459 JPY Regular priceUnit price ¥2,295 per l¥459 JPY -
Vendor:Dr. Schumacher GmbHDr. Schumacher descomed barrier cream - 100 ml | Tube (100 ml)
Regular price ¥523 JPYSale price ¥523 JPY Regular priceUnit price ¥5,230 per l¥523 JPY -
Vendor:Meditrade GmbHMaiMed Alcohol Swabs, 30 x 30 mm, White, Two-Ply Nonwoven Fabric | Box (100 pieces)
Regular price ¥280 JPYSale price ¥280 JPY Regular priceUnit price per¥280 JPY -
Vendor:B. Braun Deutschland GmbH & Co. KGB. Braun ASKINA® Brauncel® cellulose swab | Pack (500 swabs)
Regular price ¥837 JPYSale price ¥837 JPY Regular priceUnit price per¥837 JPY -
Vendor:MaiMed GmbHMaiMed-VK fleece compresses sterile
Regular price From ¥227 JPYSale price From ¥227 JPY Regular priceUnit price per¥227 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® Silicone, sterile wound composite, individually infected; In folding boxes with euro supporters
Regular price From ¥427 JPYSale price From ¥427 JPY Regular priceUnit price per¥427 JPY -
Vendor:Essity Germany GmbHTena Proskin Barrier Cream, nourishing cream | Pack (150 ml)
Regular price ¥606 JPYSale price ¥606 JPY Regular priceUnit price ¥4,040 per l¥606 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® Waterproof wound association, waterproof, 7.2 x 5 cm | Pack (5 pieces)
Regular price ¥340 JPYSale price ¥340 JPY Regular priceUnit price per¥340 JPY -
Vendor:MaiMed GmbHMaiMed-Pad-unsterile absorbent compresses 25 pieces/foil bag
Regular price From ¥398 JPYSale price From ¥398 JPY Regular priceUnit price per¥398 JPY -
Vendor:TZMO Deutschland GmbHSeni protection cream with zinc oxide | Pack (1 piece)
Regular price ¥939 JPYSale price ¥939 JPY Regular priceUnit price ¥470 per 100ml¥939 JPY -
Vendor:MaiMed GmbHMaiMed-stretch elastic fixation fleece 1 piece/box
Regular price From ¥218 JPYSale price From ¥218 JPY Regular priceUnit price per¥218 JPY -
Vendor:ARNOWA GmbHARNOMED INSTANT COLD COMPRESS Ready-to-use instant cooling compresses
Regular price From ¥552 JPYSale price From ¥552 JPY Regular priceUnit price per¥552 JPY -
Vendor:Schülke & Mayr GmbHSchülke Octenilin® wound fluff solution sterile | Bottle (350 ml)
Regular price ¥2,380 JPYSale price ¥2,380 JPY Regular priceUnit price ¥6,800 per l¥2,380 JPY