-
Vendor:Schülke & MayrSchülke Octenisan® MD nose gel | Tube (6 ml)
Regular price ¥2,073 JPYSale price ¥2,073 JPY Regular priceUnit price ¥345,500 per l¥2,073 JPY -
Vendor:TenaTena Proskin Wet Wash Glove washing gloves
Regular price From ¥295 JPYSale price From ¥295 JPY Regular priceUnit price per¥295 JPY -
Vendor:SeniSeni Care Nourishing Body Oil - 200 ml | Package (200 ml)
Regular price ¥1,000 JPYSale price ¥1,000 JPY Regular priceUnit price ¥5,000 per l¥1,000 JPY -
Vendor:HartmannHartmann Vala® Clean Extra Ticker towels | Pack (50 pieces)
Regular price ¥634 JPYSale price ¥634 JPY Regular priceUnit price per¥634 JPY -
Vendor:OrochemistryOrochemistry C 45 Mild Waschlotion - 500 ml | Pack (500 ml)
Regular price ¥857 JPYSale price ¥857 JPY Regular priceUnit price ¥1,714 per l¥857 JPY -
Vendor:HansaplastHansaplast Foot Mushroom Protection 2in1 DEO with OCTENIDIN - 150 ml | Bottle (150 ml)
Regular price ¥984 JPYSale price ¥984 JPY Regular priceUnit price ¥6,560 per l¥984 JPY -
Vendor:Dr. SchumacherDr. Schumacher Washing Lotion DESCOLIND COMFORT WASH
Regular price From ¥551 JPYSale price From ¥551 JPY Regular priceUnit price ¥799 per l¥551 JPY -
Vendor:MeditradeMeditrade cotton swab, unstertil - 500 pieces
Regular price From ¥1,341 JPYSale price From ¥1,341 JPY Regular priceUnit price per¥1,341 JPY -
Vendor:B. BraunB. Braun Trixo®-Lind Pure Pfos remotion
Regular price From ¥977 JPYSale price From ¥977 JPY Regular priceUnit price ¥9,770 per l¥977 JPY -
Vendor:AbenaWashcloths ECO, 22.5x15 cm, Molton, Ultra Sonic | Pack (50 pieces)
Regular price ¥361 JPYSale price ¥361 JPY Regular priceUnit price per¥361 JPY -
Vendor:AbenaShampoo cap, ø 32 cm, White | Package (1 piece)
Regular price ¥304 JPYSale price ¥304 JPY Regular priceUnit price per¥304 JPY -
Vendor:Schülke & MayrSchülke OCTENISAN® SET, WACHOTION AND nose gel, 2-part | Pack (1 set)
Regular price ¥3,083 JPYSale price ¥3,083 JPY Regular priceUnit price per¥3,083 JPY -
Vendor:TenaTena Wash Glove washing gloves
Regular price From ¥3,001 JPYSale price From ¥3,001 JPY Regular priceUnit price per¥3,001 JPY -
Vendor:Holthaus MedicalHolthaus Herwesan All-in-One Skin Protection 100 ml | Package (100 ml)
Regular price ¥1,473 JPYSale price ¥1,473 JPY Regular priceUnit price ¥14,730 per l¥1,473 JPY -
Vendor:MolicareHartmann Molicare Skin Shampoo 500ml | Bottle (500 ml)
Low stockRegular price ¥799 JPYSale price ¥799 JPY Regular priceUnit price ¥1,598 per l¥799 JPY