-
Vendor:Schülke & MayrSchülke Sensiva® Regeneration Cream - 50 ml | Bottle (50 ml)
Regular price ¥663 JPYSale price ¥663 JPY Regular priceUnit price ¥13,260 per l¥663 JPY -
Vendor:SeniSeni Care washing cream 3 in 1 with 3% urea - 1000 ml | Package (1 l)
Regular price ¥1,847 JPYSale price ¥1,847 JPY Regular priceUnit price ¥1,847 per l¥1,847 JPY -
Vendor:HartmannBode Baktolan® Protect+ Pure
Regular price From ¥1,142 JPYSale price From ¥1,142 JPY Regular priceUnit price ¥5,003 per l¥1,142 JPY -
Vendor:DiverseyLux Pro Form Hand-Wash soap
Regular price From ¥569 JPYSale price From ¥569 JPY Regular priceUnit price ¥475 per l¥569 JPY -
Vendor:HartmannHartmann Baktolan® Balm skin care balm | Tube (350 ml)
Regular price ¥941 JPYSale price ¥941 JPY Regular priceUnit price ¥2,689 per l¥941 JPY -
Up to 14% offVendor:Haug BürstenHaug nail brush with bracket medium 90x30x50 mm
Regular price From ¥236 JPYSale price From ¥236 JPY Regular priceUnit price per¥275 JPY -
Vendor:TenaTENA Soft Wipes washing gloves
Regular price From ¥1,272 JPYSale price From ¥1,272 JPY Regular priceUnit price per¥1,272 JPY -
Vendor:AmpriAmpri Top-Comfort Once Wattstabchen with nature wooden stick 150 mm | Pack (100 pieces)
Regular price ¥178 JPYSale price ¥178 JPY Regular priceUnit price per¥178 JPY -
Vendor:SeniSeni Care washing gloves with foil | Pack (50 pieces)
Regular price ¥910 JPYSale price ¥910 JPY Regular priceUnit price per¥910 JPY -
Up to 6% offVendor:Dr. SchumacherDr. Schumacher DESCOLIND EXPERT LIGHT CREAM hand cream
Regular price From ¥504 JPYSale price From ¥504 JPY Regular priceUnit price ¥5,040 per l¥536 JPY -
Vendor:MolicareHartmann Molicare® Skin Oil -Haut protection spray - 200 ml | Can (200 ml)
Regular price ¥1,124 JPYSale price ¥1,124 JPY Regular priceUnit price ¥5,620 per l¥1,124 JPY -
Vendor:MolicareHartmann Molicare® Skin hand cream - 200 ml | Tube (200 ml)
Regular price ¥830 JPYSale price ¥830 JPY Regular priceUnit price ¥4,150 per l¥830 JPY -
Vendor:ARNOWAARNOMED disposable wash gloves made of molton, Dermatest seal | Bag (50 pieces)
Regular price ¥359 JPYSale price ¥359 JPY Regular priceUnit price per¥359 JPY -
Vendor:HansaplastHansaplast Silver Active Foot spray, anti -transirant - 150 ml | Bottle (150 ml)
Regular price ¥783 JPYSale price ¥783 JPY Regular priceUnit price ¥5,220 per l¥783 JPY -
Vendor:Schülke & MayrSchülke Octenisan® washing gloves | Pack (8 pieces)
Regular price ¥1,067 JPYSale price ¥1,067 JPY Regular priceUnit price per¥1,067 JPY