-
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Glasses of cleaner premium - 1 liter | Bottle (1 l)
Regular price ¥1,156 JPYSale price ¥1,156 JPY Regular priceUnit price ¥1,156 per l¥1,156 JPY -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Coffee machine cleaning tabs
Regular price From ¥1,555 JPYSale price From ¥1,555 JPY Regular priceUnit price per¥1,555 JPY -
Vendor:AmpriAmpri Med Comfort Blue Vitril gloves Powder-free, blue
Regular price From ¥771 JPYSale price From ¥771 JPY Regular priceUnit price per¥771 JPY -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Of 111 glass cleaner
Regular price From ¥861 JPYSale price From ¥861 JPY Regular priceUnit price ¥1,148 per l¥861 JPY -
Vendor:HartmannHartmann Mediset® Fadenziebet set | Pack (1 piece)
Regular price ¥296 JPYSale price ¥296 JPY Regular priceUnit price per¥296 JPY -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Leather care - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price ¥1,210 JPYSale price ¥1,210 JPY Regular priceUnit price ¥2,420 per l¥1,210 JPY -
Vendor:AlphacheckAlphacheck Premium Pen needles, different sizes
Regular price ¥2,329 JPYSale price ¥2,329 JPY Regular priceUnit price per¥2,329 JPY -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Carpet and upholstery cleaner - 1 liter | Bottle (1 l)
Regular price ¥1,210 JPYSale price ¥1,210 JPY Regular priceUnit price ¥1,210 per l¥1,210 JPY -
Vendor:DiverseyCIF Professional Badreiniger 2in1
Regular price From ¥822 JPYSale price From ¥822 JPY Regular priceUnit price ¥1,096 per l¥822 JPY -
Vendor:DiverseyOMO Professional White, heavy-duty detergent XXL pack | Pack (7kg)
Regular price ¥4,263 JPYSale price ¥4,263 JPY Regular priceUnit price ¥609 per kg¥4,263 JPY -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Glass fairy eco
Regular price From ¥793 JPYSale price From ¥793 JPY Regular priceUnit price ¥1,586 per l¥793 JPY -
Vendor:Schülke & MayrSchülke optics lotion, UV glove control | Bottle (500 ml)
Regular price ¥950 JPYSale price ¥950 JPY Regular priceUnit price ¥1,900 per l¥950 JPY -
Vendor:ARNOWAARNOMED NITRILE MAGNOLIA PINK Disposable gloves made of nitrile pink
Regular price From ¥710 JPYSale price From ¥710 JPY Regular priceUnit price per¥710 JPY -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime Chlor Granules 1 kg Water Disinfection with Immediate Effect | Bottle (1 kg)
Regular price ¥3,015 JPYSale price ¥3,015 JPY Regular priceUnit price ¥3,015 per kg¥3,015 JPY -
Up to 2% offVendor:RöschRösch Danny Lemon Power dishwasher - 1.5 liters | Bottles (1500 ml)
Regular price ¥495 JPYSale price ¥495 JPY Regular priceUnit price ¥330 per l¥504 JPY
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.