-
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHOLTHAUS Alumed® association packages, different sizes
Regular price From ¥99 JPYSale price From ¥99 JPY Regular priceUnit price per¥99 JPY -
Vendor:Meditrade GmbHMeditrade ABE® Mullbinde - 20 pieces
Regular price From ¥648 JPYSale price From ¥648 JPY Regular priceUnit price ¥162 per m¥648 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Mediset® clip remover packaged individually, sterile | 1 piece
Regular price ¥575 JPYSale price ¥575 JPY Regular priceUnit price per¥575 JPY -
Vendor:Beiersdorf AGHansaplast Pflaster Kids 100 pieces - 1.9cm x 7.2cm | Pack (100 pieces)
Regular price ¥1,267 JPYSale price ¥1,267 JPY Regular priceUnit price per¥1,267 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Omnifix® Elastic fixing fleece, different sizes
Regular price From ¥475 JPYSale price From ¥475 JPY Regular priceUnit price ¥237 per m¥475 JPY -
Vendor:Beiersdorf AGHansaplast fixing plaster Classic
Regular price From ¥446 JPYSale price From ¥446 JPY Regular priceUnit price ¥114 per m¥446 JPY -
Vendor:Beiersdorf AGHansaplast fixing plaster sensitive
Regular price From ¥488 JPYSale price From ¥488 JPY Regular priceUnit price ¥98 per m¥488 JPY -
Vendor:Servoprax GmbHAssociation scissors according to Lister, sterile - 12 cm | Pack (1 piece)
Regular price ¥509 JPYSale price ¥509 JPY Regular priceUnit price per¥509 JPY -
Vendor:Beiersdorf AGHansaplast wound spray for wound cleaning - 50 ml | Pack (50 ml)
Regular price ¥789 JPYSale price ¥789 JPY Regular priceUnit price ¥15,780 per l¥789 JPY -
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHOLTHAUS Cottonelast® jersey horses
Regular price From ¥535 JPYSale price From ¥535 JPY Regular priceUnit price per¥535 JPY -
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHolthaus YPSISAVE dressing towel
Regular price From ¥73 JPYSale price From ¥73 JPY Regular priceUnit price per¥73 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® sterile wound pad - 25 pieces
Regular price From ¥1,300 JPYSale price From ¥1,300 JPY Regular priceUnit price per¥1,300 JPY -
Vendor:TZMO Deutschland GmbHSeni Care Nursing Balam for dry skin - 200 ml | Pack (200 ml)
Regular price ¥462 JPYSale price ¥462 JPY Regular priceUnit price ¥2,310 per l¥462 JPY -
Vendor:Dr. Schumacher GmbHDr. Schumacher descomed barrier cream - 100 ml | Tube (100 ml)
Regular price ¥526 JPYSale price ¥526 JPY Regular priceUnit price ¥5,260 per l¥526 JPY -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® sterile wound association - 5 pieces
Regular price From ¥314 JPYSale price From ¥314 JPY Regular priceUnit price per¥314 JPY